Kde všude pomáháme

Nemocnice

Podporujeme hospitalizované děti v nemocnicích. Především ty, které to mají těžké. 

V rodinách

Podporujeme děti v rodinách, tam, kde to opravdu potřebují. Děti s těžším druhem postižení a děti nemocné.

Panda Gym 

Připravujeme unikátní zájmové centrum, kde budou vypsané kroužky pro děti s jakýmkoliv hendikepem a děti, které mají z onkologické a jiné léčby doživotní následky.

Samoživitelky

Pomáháme maminkám samoživitelkám, především těm, které se dostaly do velké nouze.

S láskou k dětem

Nemocnice

Úzce spolupracujeme s Fakultní nemocnicí v Motole, kde podporujeme vážně nemocné děti. Pomáháme hospitalizovaným dětem z Kliniky dětské hematologie a onkologie UK 2. LF a FN Motol a z několika dalších klinik. Pomáháme i dětem, které byly v rámci dlouhodobé a náročné léčby propuštěny do domácí péče. Naše pomoc se rozrůstá do dalších nemocnic (Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem). Dětem plníme jejich přání a zároveň jim děláme radost v průběhu roku v rámci našich rozličných aktivit. Díky našim sponzorům můžeme překvapovat malé i velké bojovníky a pořádat pro ně akce přímo v nemocnici (online divadélka pro menší děti, akce pro větší děti, návštěvy zajímavých osobností).   

Rodiny

O naši pomoc mohou požádat rodiny jakkoliv nemocných dětí. Nejsme striktně zaměřeni na konkrétní nemoc či diagnózu. Snažíme se pomoci tam, kde je to opravdu třeba. Jsme si vědomi dlouhých procesů, které mnohdy doprovází oficiální žádosti o pomoc. S námi je to jednoduché! Napište nám Váš (krátký) příběh a konkrétní věc či dar, který by Vám a hlavně obdarovanému pomohl - podpořil ho/ji v léčbě, rozvoji nebo "jen" udělal radost. Podpořit děti a jejich radost je totiž náš cíl. Dětskou radost vnímáme jako velmi důležitou součást léčby. Napneme tedy síly, abychom přání splnili.

Panda Gym centrum

Chystáme velké dětské zájmové centrum pro děti od 6 měsíců do 15 let. Téměř 400 m2, moderní tělocvična, taneční studio, až 30 zájmových kroužků. V čem bude naše centrum unikátní? Nabídneme kroužky pro VŠECHNY DĚTI. Nadační fond bude zastřešovat speciální lekce pro nemocné děti - děti s jakýmkoliv hendikepem, onkologicky nemocné děti, děti s autismem a vývojovými vadami a děti s následky po vážné nemoci. To vše pod dohledem specializovaných lektorů. Přejeme si sbližovat světy dětí nemocných a zdravých, protože věříme, že se navzájem v mnohém obohatí. Nebudou tedy chybět ani pravidelné měsíční akce Všichni spolu, kde se budou výjimečné děti (zdravé i nemocné) potkávat. 

Samoživitelky

Počet neúplných rodin v České republice se blíží hranici 200 tisíc. Strach o zaplacení nájmu, o jídlo na stole, o oblečení pro děti. To vše jsou bohužel v mnoha rodinách těžká denní břemena pro rodiče samoživitele. Současná krize způsobená koronavirovou epidemií situaci ještě zhoršuje. Ačkoliv mají tyto rodiny zdravé děti, tíživá životní situace vytěsňuje radost z jejich domovů. Proto i my se snažíme pomoci. Neúplné nebo sociálně slabé rodiny se na nás mohou obrátit s jejich konkrétní prosbou.