Splněná přání

Od listopadu 2020, kdy nadační fond vznikl, jsme splnili již 15 konkrétních hodnotných přání nemocným dětem. Celková hodnota darů přesáhla 100 000 Kč. A přání chceme plnit dál! S každým příspěvkem se posuneme blíže ke splnění dalšího přání.

Pomohli jsme


Markéta Báňová Futasová

Nelze říct nic jiného než skvělá komunikace a pomoc ve chvíli zavření školy mého syna. Byla mi nabídnuta pomoc v hlídání na 4 pracovní dny. Syn byl nadšený a každé ráno se rád vracel a těšil se. Zvládl dělat i online výuku. Úžasný a milý přístup. Děkuji a víc takových projektů, které pomáhají nám obyčejným lidem. Nestačí říct jen děkuji, ale jsem vám vděčná za poskytnutou pomoc. V budoucnu budeme rádi navštěvovat připravované kurzy. 

Děkujeme se synem.


Tadeáš

Milá Pando,
posílám vám fotky z mého přání, které jste mi splnila.
Jsem velice rád a šťastný.
Tímto vám chci strašně moc poděkovat ,že jste mi udělali ještě hezčí vánoce :-)


Děkuji TadeášJiří Jungr, tatínek Vítka

Jménem Vítka děkujeme za dárek, který si moc přál. Posíláme jeho fotku z okamžiku, kdy ho dostal. Divil se, jak je autodráha velká, představoval si ji menší. Ještě se špatně pohybuje, protože po náročné operaci se teprve nyní směl posadit. S pozdravem, díky za dar a přáním klidných svátků a mnoha úspěchů ve vaší záslužné práci. 
David, 9 let

Po léčbě mě bolí kolena a záda a nevím, kdy budu zase moct jezdit na kole a koloběžce, které mám tak rád. Proto jsem si moc přál elektrickou koloběžku.

Děkuju moc za splněné přání!Zuzanka

Dobrý den, dcera měla z dárečku velikánskou radost a moc Vám děkujeme ❤️

Ježíšek v nemocnici

První ročník Ježíška v nemocnicích vykouzlil úsměv na rtech všech obdarovaných

Pandachild nadační fond byl založen teprve v listopadu 2020 a už o měsíc později se nám podařilo v rámci naší iniciativy Ježíšek v nemocnicích překvapit dárky více jak 150 vážně nemocných dětí. Díky partnerské spolupráci s Fakultní nemocnicí v Motole jsme předali hospitalizovaným dětem desítky vánočních listů. Děti je vyplnily - samy, s personálem nebo s rodiči - a zaslaly nám je zpět. Obdrželi jsme zároveň i přání z různých koutů země od dětí, které se po náročné léčbě zotavují v domácím prostředí. Na Klinice dětské hematologie a onkologie a jiných odděleních v FN Motol zůstávají každý rok přes svátky desítky až stovky dětí - od miminek až po teenagery. Cílem nadačního fondu bylo rozzářit těmto statečným bojovníkům očka, splnit jim nejen konkrétní přání, ale také potěšit co nejvíce hospitalizovaných dětí, které se na svátky nedostanou domů.

A to se nám povedlo! Oslovili jsme desítky firem a 17. prosince jsme v FN Motol předali celkem 150 dárkových balíčků. Hlavním sponzorem Ježíška v nemocnicích byla společnost Huawei, která nás podpořila v rámci interního projektu 1 000 Dreams a věnovala přibližně 80 dárků, od herních sluchátek, krásných knih až po chytré hodinky. Pro obdarované děti jsme přichystali ještě soutěž s výhrou. Milými hudebními dárky děti potěšila společnost Kytary.cz.

Striktní opatření v rámci covid krize i v rámci zachování bezpečí na klinikách nám pochopitelně neumožnily předat dárky dětem osobně. Nicméně setkání s personálem nemocnice i s rodiči vážně nemocných dětí se neslo v duchu velmi laskavého přijetí, radosti a dojetí.

15 konkrétních přání, které se nám do nadačního fondu vrátily, si letos děti rozbalí pod stromečkem. Davida tedy potěší Playstation, Alexe notebook, malého Michálka kočárek, Davídka, kterého po náročné léčbě bolí záda a nohy, zase elektrická koloběžka. Věříme, že jim dárky přinesou radost, stejně jako nám dělá radost plnit dětská přání. První ročník Ježíška v nemocnicích se vydařil. V příštím roce chystáme další zajímavé akce a překvapení pro děti v rámci nadačního fondu i partnerského dětského centra Panda Gym, které otevřeme na jaře 2021. 

Vánoce 2021

Obdarovali jsme děti v psychiatrické nemocnici v Lounech a děti v krizovém centru ve Strakonicích, děti z krizového centra nám napsaly dojemná přání a my jsme si zahráli společně se sponzory na ježíška. Podařilo se nám všechny dárky nakoupit a udělat radost tam, kde ji nejvíce potřebují. 

S láskou k dětem.